Siseviimistlus. Viimistlustööd. Korterite remont Alafia OÜ-lt

Siseviimistlus. Viimistlustööd. Korterite remontSiseviimistlus

Siseviimistlus on korterite remondi puhul töölõik, mis annab eelnevalt tehtud ehitustöödele lõpliku näo.

Hoolikalt teostatud viimistlustööd toovad esile eelnevate ehitusetappide õnnestumised, samas kiirustamise jälgi kandev siseviimistlus kahandab varemtehtu väärtust.

ALAFIA OÜ järgib hoolikalt, et kõik konstruktiivsed kihid saaksid tehtud põhimõttel- igaüks neist eraldi võetuna olgu sirge ja kandev, vältimaks vajadust tulemuse parandamiseks tehtavate täiendavate viimistlustööde järele.

Viimistlustööd

Väga tähtis on siseviimistluse teostamisel piisava aja olemasolu ning remonditava korteri ruumide õige sisekliima. Viimase saavutamiseks kasutame vajadusel kalorifeere- puhureid ja niiskusekogujaid.

Ülimalt oluline on õigete viimistlustööde materjalide kasutamine, et tagada ühelt poolt veeauru väljahingamine remonditavatelt pindadelt ja teisalt aluskonstruktsioonide kaitse niiskuse eest. Eriti hoolikalt tuleb seda jälgida nn. probleemsete pindade puhul.

Anname igakülgset nõu siseviimistluse erinevate materjalide, värvitoonide ja nende kokkusobitamise nüanssides. 

ALAFIA OÜ põhimõtteks on teostada ruumitasandite kokkupuutepinnad võimalikult täpselt, et poleks tarvis viimistlustööde puudujääke varjata liistude või muu sellesarnasega, välja arvatud juhtudel, kus nurgaliistude kasutamine on traditsiooniliselt kombeks. Maksimaalselt sirged lõiked ning minimaalselt silikoone, kitte ja mastikseid.

Korterite remont

Korterite remont ja siseviimistlus on oma olemuselt ülimalt tolmurikkad protsessid- teeme kõik selleks, et võimalikult efektiivselt takistada tolmu levikut- kasutame koos lihvmasinate, lõikurite ja muude taoliste tööriistadega tolmuimejaid, ehitame tolmu tõkestavaid piirdeid ning koristame süstemaatiliselt viimistlustööde käigus.

Kõik ülaltoodu võimaldab meil vältida ootamatult ilmnevaid pinnakahjustusi, pragusid korterite remondi puhul ning meie poolt teostatud viimistlustööd annavad kauakestva nauditava tulemuse. Korterite remont ning siseviimistlus on ALAFIA OÜ üks pikaajalisemaid tegevusvaldkondi.