Eramu ehitus. Siseviimistlustööd. Fassaaditööd. Vundamenditööd

Siseviimistlus. Viimistlustööd. Korterite remontSiseviimistlustööd

Siseviimistlus on korterite remondi puhul töölõik, mis annab eelnevalt tehtud ehitustöödele lõpliku näo. Hoolikalt teostatud viimistlustööd toovad esile eelnevate ehitusetappide õnnestumised, samas kiirustamise jälgi kandev siseviimistlus kahandab varemtehtu väärtust.

Vaata lähemalt →

Korterite remontKorterite remont

Korterite remont ning erinevad viimistlustööd on ALAFIA OÜ üks pikaajalisemaid tegevusvaldkondi.

Vaata lähemalt →

 

Vundamenditööd

Vundamenditööd on eramu ehitamise esimene ja väga oluline etapp, mis tagab hoone püsivuse ning ülejäänud tegevuse õnnestumise.

Vaata lähemalt →

Müüritööd

Müüritööd kujutavad endast enamasti erinevate ehitusplokkide ladumist koos juurdekuuluvate spetsiifiliste toimingutega. Selleks tööks sobivad suurepäraselt FIBO- plokktooted, COLUMBIA- kivi, TALOT- õõnesbetoon- ja –kergkruusplokid, AEROC- tooted.

Vaata lähemalt →

Eramu ehitusEramu ehitus

Eramu ehitus koosneb mitmetest etappidest. Nendest esimesed ja töömahukamad on vundamenditööd ning majakarbi püstitus. Ehituse lõppfaasis teostatavad viimistlustööd annavad eramule tema näo.

Vaata lähemalt →

FassaaditöödFassaaditööd

Fassaaditööd on ehituse peatöövõtu puhul üheks ALAFIA OÜ levinumaks tegevusvaldkonnaks. Tihti teostame fassaaditöid koos katusetöödega ühel ja samal objektil. Ehitame metallist, puidust, vajadusel plastikprofiilidest fassaade.

Vaata lähemalt →

Katusetööd. Fassaaditööd.Katusetööd

Katuste puhul on levinumad ALAFIA OÜ poolt käsitletavad kattematerjalid gofreeritud plekk, valtsplekk ja nn. teraskivi, betoonist või savist katusekivi ning SBS- rullmaterjalist katusekatted.

Vaata lähemalt →

Ehituse peatöövõttEhituse peatöövõtt

Peatöövõtu korras teostame ehitiste rajamist koos tarvilike eritööde organiseerimisega. Vajadusel viime läbi olemasoleva amortiseerunud konstruktsiooni lammutuse ja utiliseerimise.

Vaata lähemalt →

Üldehitustööd Üldehitustööd

Üldehitustööd on lai toimingute skaala ning täpsemalt lahti kirjutatud erinevate valdkondade all. See on omamoodi tugisõrestik, mis hoiab ehitustegevuse koos.

Vaata lähemalt →

 

Üldehitustööd ja transporditeenusedTransporditeenused

Transporditeenused tagavad ehitustegevuse häireteta toimimise. Meie poolt osutatud transporditeenused puudutavad väiksemagabariidilisi vedusid kaubabussiga.

Vaata lähemalt →